No.16 Building, Tongfu Industrial Park, Nanshan District, Shenzhen, Chiny.
Dom ProduktyOprogramowanie Auto Diagnostics

JIU TECH Enterprise Co., Ltd

Oprogramowanie Auto Diagnostics 2014Version Mitchell Ondemand 5

  • Auto Diagnostics Software 2014Version Mitchell Ondemand 5
  • Auto Diagnostics Software 2014Version Mitchell Ondemand 5
  • Auto Diagnostics Software 2014Version Mitchell Ondemand 5
 • Auto Diagnostics Software 2014Version Mitchell Ondemand 5

  Szczegóły Produktu:

  Miejsce pochodzenia: CHINY
  Nazwa handlowa: Jiutech
  Orzecznictwo: CE & FCC

  Zapłata:

  Minimalne zamówienie: 1
  Cena: Best Price
  Szczegóły pakowania: Pakiet Standard
  Czas dostawy: 1 dzień roboczy
  Zasady płatności: T / T, Money Gram
  Możliwość Supply: W magazynie
  Skontaktuj się teraz
  Szczegółowy opis produktu

  Auto Diagnostics Software 2014 Wersja Mitchell Ondemand 5

  Mitchell OnDemand 5

  Zauważ, że jest nowy. 115 GB. nie SAME jak przed 2013 r. mitchell ondemand
  Mitchell 1 OnDemand5 to końcowy produkt informacji o naprawach, który został zebrany w ciągu ostatnich ośmiu dekad i zaprezentowany naszym klientom w spójnym, łatwym w użyciu formacie. OnDemand5 zawiera diagnostykę, informacje o naprawach, TSB, wycofanie, wymagania dotyczące konserwacji, ceny części, czasy pracy, informacje w stylu vintage oraz typy płynów i ilości, które zostały odtworzone bezpośrednio z opublikowanych prac producentów oryginalnego sprzętu. Wszystkie te informacje są następnie łączone w celu stworzenia najlepszych na rynku części zamiennych Schematów instalacji elektrycznej, wskazówek dla użytkowników i skrótów, które składają się na system OnDemand5 firmy Mitchell 1.

  Mitchell On Demand 5 1983 - bieżący rok Zasięg modeli Domestic & Import
  Jasne, zwięzłe ilustracje i schematy
  Oszczędności czasowe, wycofywanie i porady techniczne
  Szczegółowe, dokładne artykuły naprawcze
  Harmonogramy konserwacji specyficzne dla modelu
  Elektroniczny lokalizator komponentów dla wszystkich modeli

  Mitchell, rozwiązania wydajnościowe dla branży kolizji samochodowych i roszczeń medycznych.

  Baza danych naprawy Mitchell AUTO, dokładność zgodna z oryginalną instrukcją konserwacji (niektóre dokładniejsze niż oryginalna instrukcja, ponieważ w procesie edycji poprawiono pierwotny podręcznik konserwacji dotyczący wielu błędów), a także zachowanie unikalnego stylu i kwerendy bazy danych Mitchell System


  Baza danych Mitchell ma następujące cechy:
  1. Bogate w treść i dokładność
  Baza danych zawiera od 1983 r. Do chwili obecnej, Stany Zjednoczone, Europę, Azję i cały świat 51 producentów samochodów z blisko 5000 modeli danych dotyczących konserwacji. Wystarczy wybrać epoka produkcji pojazdu, producenci, konserwacja pojazdów, aby wejść do odpowiedniego katalogu, katalog w innym modelu konserwacji, zgodnie z silnikiem, typem przekładni itp. Mają bardziej szczegółową klasyfikację różnych, dzięki czemu można znaleźć więcej informacji szybko, dokładniej.
  Jeśli nie możesz określić wieku samochodu, modelu, baza danych zapewnia również 17 jardów (VIN - numer identyfikacyjny pojazdu) dekodowanie informacji. Właśnie znalazłeś samochód 17 metrów, możesz go użyć, aby dokładnie zrozumieć szczegółowe parametry samochodu.
  Dokładne pozycjonowanie modelu bazy danych Mitchella w "roku modelowym", które w znacznym stopniu zapewnia dokładność informacji, która jest powszechną książką na temat danych rynkowych, nie może być porównywana, co jest amerykańskimi danymi elektronicznymi konserwacji i całkowitym monopolem na najważniejsze powody. .

  2. Kompletny i zunifikowany obwód
  W bazie danych każdy model ma układ 40-80, obwód i prawy schemat obwodu szpilki dla każdego komputera, każda linia definicji i koloru została opisana. Ponieważ wszyscy producenci pojazdów dostarczają informacji w różnych formatach, biorąc pod uwagę wygodę klienta, Mitchell nie lubił innych firm, które po prostu skanują grafikę, ale aby ponownie użyć rysunku CAD, tak aby wszystkie obwody były jasne i precyzyjne, ujednolicony, łatwy do sprawdzenia. Obwód Mitchella do 10 kilku oryginalnego systemu, analiza obwodów, ponownie wciągnięta w 2-3 obwód, czytając wygodniej. Innymi słowy, tak długo, jak można odczytać model obwodu, można użyć bazy danych wszystkich modeli obwodu do analizy, diagnozy.

  3. Szczegółowa i dokładna mapa lokalizacji elementów elektrycznych
  Dzisiejsze pojazdy są coraz bardziej złożone, coraz więcej elementów elektronicznych i większe różnice konstrukcyjne w różnych samochodach. Personel zajmujący się konserwacją często nie jest w stanie określić położenia bezradnej części elektronicznej. Baza danych zapewnia lokalizację elementów elektrycznych dla wszystkich modeli, oprócz opisów tekstowych, ale także wraz z diagramami, przejrzyste, łatwe w użyciu.

  4. Schemat dekompozycji części i parametry
  Dla każdego rodzaju samochodu, baza danych Mitchell, nie tylko szczegółowe rozłożenie szeregu etapów montażu, ale także przejrzysty i dokładny widok rozłożonych części parametrów odniesienia, sprawiają, że pojazd jest wygodniejszy i szybszy.

  5. Biuletyn techniczny jest istotą bazy danych Mitchell
  Producenci samochodów opracowali modele dla każdego roku, w których duża liczba wydanych biuletynów serwisowych obejmujących różne najnowsze informacje z pojazdu, takie jak wskazówki dotyczące konserwacji, informacje o wycofaniu z systemu bezpieczeństwa itd., Pomoże w naprawie warsztatu. W bazie danych Mitchella można znaleźć w zestawie, odpowiednio, biuletyn serwisowy związany z montażem, ale także można jednocześnie przeszukiwać cały biuletyn serwisu technicznego, przejrzystość, łatwy w użyciu.

  Szczegóły kontaktu
  JIU TECH Enterprise Co., Ltd

  Osoba kontaktowa: Ms.Sara

  Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)