No.16 Building, Tongfu Industrial Park, Nanshan District, Shenzhen, Chiny.
Dom ProduktyCar Diagnostic Scanner

ICOM DELL E6420 ISIS ISID Z Service Interval Reset dla skanera diagnostyki samochodowej

ICOM DELL E6420 ISIS ISID Z Service Interval Reset dla skanera diagnostyki samochodowej

ICOM DELL E6420  ISIS ISID With Service Interval Reset for Car Diagnostics Scanner

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: JIU
Orzecznictwo: CE & FCC

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 1 szt.
Cena: Best Price
Szczegóły pakowania: Pakiet Standard
Czas dostawy: 24-48 godzin
Zasady płatności: T/T, Western Union, MoneyGram, Paypal
Możliwość Supply: na stanie do szybkiej dostawy
Skontaktuj się teraz
Szczegółowy opis produktu

ICOM DELL E6420 ISIS ISID Samochodowy skaner diagnostyczny z resetem interwału serwisowego

ICOM (ISID i ISSS) + laptop DELL E6420 z oprogramowaniem (v2.28 i v44) ICOM A - złącze diagnostyczne pojazdu w stylu OBD z protokołami komunikacyjnymi do wykrywania MOST, K-CAN, D-CAN, KL15 / 30, stanu awarii zapłonu, akumulatora status i sygnał TD dla pomiarów.

ICOM B - złącze diagnostyczne pojazdu w stylu OBD z szybkim rozszerzeniem MOST dla ICOM A. Wykorzystuje połączenie USB z ICOM A. ICOM C - Stary 20-stykowy złącze diagnostyczne pojazdu (w komorze silnika)

do OBD. Przerwa między przeglądami serwisowymi i sygnałem prędkości silnika.

ISIS / ICOM


3G COMPONENTSintegrowany serwer informacji serwisowych (ISIS) - ISIS będzie dostarczany jako zamknięta szafka serwerowa dla ochrony. W zestawie są dwa serwery o wysokiej wydajności, zasilacz bezprzerwowy (UPS) i

Przełącznik 100 Gigabit W początkowej fazie ISIS zostanie załadowany pierwszą wersją aplikacji technicznej zintegrowanej usługi (ISTA - dawniej ANTARES). Pierwsza wersja ISTA (1.1) obejmie podręczniki napraw znajdujące się obecnie na stronie internetowej TIS. Poszukaj szczegółowych informacji o ISTA w przyszłych Informacjach o usługach. Dostęp do informacji ISTA można uzyskać za pośrednictwem dowolnego ISID lub odpowiednio skonfigurowanego komputera z dostępem do sieci warsztatowej. Ostateczna konfiguracja ISIS będzie również centralnym punktem przechowywania wszystkich danych technicznych, danych diagnostycznych i programowych aktualizowanych automatycznie za pośrednictwem strumienia JET. Zaktualizowane informacje są wykorzystywane przez wszystkie urządzenia warsztatowe. Zintegrowany ISID (ISID) w końcu zastąpi GT1 i DISplus. ISID będzie obsługiwał nowe procesy usług za pomocą

liczne funkcje diagnozy i późniejszego programowania. ISID będzie miał bezpośrednie połączenie danych z ISIS. Jest lżejszy niż GT1, kosztuje mniej za jednostkę i jest standardowo wyposażony w 2 baterie - z których jedna znajduje się w stacji dokującej do ładowania. Zintegrowany moduł komunikacji ICOM (ICOM) ICOM to wysokiej jakości interfejs samochodowy, który zastąpi głowicę diagnostyczną GT1 / DISplus i ostatecznie wycofa głowice OPS / OPPS. Chociaż obsługuje nowe procesy serwisowe, jest również zintegrowany ze starszą serią modeli. ICOM będzie miał bezpośrednie połączenie danych z ISIS i będzie działać bezprzewodowo na poziomie 100 megabitów, w przeciwieństwie do 2-megabitowej sieci bezprzewodowej 2G, co pozwoli na 50-krotną poprawę wydajności . Jest lżejszy od poprzedników i kosztuje mniej za jednostkę.

Pełny zestaw list pakietów:

Sprzęt komputerowy:
ICOM A
ICOM B
ICOM C
Kabel LAN
Kabel USB
Kabel OBDII
Laptop DELL E6420 wraz z oprogramowaniem (v2.28 i v44)

 

Szczegóły kontaktu
JIU TECH Enterprise Co., Ltd

Osoba kontaktowa: Ms.Sara

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)