No.16 Building, Tongfu Industrial Park, Nanshan District, Shenzhen, Chiny.
Dom ProduktyNarzędzie diagnostyczne Mercedes Star

Narzędzie diagnostyczne Mercedes Star 5.00.05 Narzędzie diagnostyczne Mercedes-Benz

Narzędzie diagnostyczne Mercedes Star 5.00.05 Narzędzie diagnostyczne Mercedes-Benz

Mercedes Star Diagnosis Tool 5.00.05 Mercedes-Benz Diagnosis Tool

Szczegóły Produktu:

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 1
Cena: best price
Szczegóły pakowania: w kartonie
Czas dostawy: 48 godzin
Zasady płatności: T / T, Money Gram
Możliwość Supply: W magazynie
Skontaktuj się teraz
Szczegółowy opis produktu

Narzędzie diagnostyczne Mercedes Star 5.00.05 Narzędzie diagnostyczne Mercedes-Benz

Benz Vediamo 5.00.05 dla programowania offline w standardzie Mercedes Star, kod projektu, zmień kod SA

Dzięki temu oprogramowaniu nie musisz stosować online programowania online ani zmieniać SA. Teraz możesz używać Vediamo do programowania offline, projektowania kodu, zmiany kodu SA i innych funkcji.

Mercedes-Benz Super Engineering Edition


Fabryczna wersja inżynieryjna Mercedes-Benz jest wykorzystywana przez inżynierów do opracowywania oprogramowania diagnostycznego używanego w oprogramowaniu inżynieryjnym, którym jest teraz Xentry, a DAS, którego używaliśmy, bazuje na opracowanym przez firmę Mercedes-Benz Super ENGINEERING i dostarczonym do powszechnego użytku dealerów rynku części zamiennych.
W związku z tym zastosowanie wersji inżynierskiej super-Benz jest otwarte we wszystkich funkcjach diagnostyki diagnostycznej / Kodowania Kodowania / modyfikacji / programowania i nie ma ograniczeń. Nie musisz mieć możliwości swobodnego zwiększenia poprzez VEDOC (oryginalna aplikacja z procesem modyfikacji kodu) lub zmniejszenia kodu SA, aby zmodyfikować pojazd jest wyposażony w cel, taki jak: zwiększone składane lusterka elektryczne SA500.

Model rozwoju Xentry i DAS, powszechnie znany jako: Data Engineering do opracowania po edycji 2010, dodaje szereg ograniczeń funkcjonalnych. Nie możemy więc użyć doświadczenia, aby zrobić coś specjalnego, zmodyfikowana wersja jest zbyt nowa, że ​​pojazdy nie mogą wejść do jednostki sterującej lub wejść do jednostki sterującej. Na przykład: W204 / 212, 2012 rok języka regionalnego, aby zmodyfikować konfigurację instrumentu lub otwórz inne funkcje wygody dla zasobów.


Diagnoza Diagnoza Benz super ENGINEERING / kodowanie Kodowanie / modyfikacja / programowanie baz danych z wykorzystaniem bazy danych Xentry, więc wersja super-inżynierska Mercedes-Benz to wersja z Xentry, o ile baza danych jest w stanie używać nowych modeli w nowym.

Pakiet: klucz USB z oprogramowaniem

Szczegóły kontaktu
JIU TECH Enterprise Co., Ltd

Osoba kontaktowa: Ms.Sara

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)