No.16 Building, Tongfu Industrial Park, Nanshan District, Shenzhen, Chiny.
Dom ProduktyTransponder Chip Programmer

Mini Smart Zed-Bull / Zedbull Car Key Programmer / Transponder Chip Programmer

Mini Smart Zed-Bull / Zedbull Car Key Programmer / Transponder Chip Programmer

Mini Smart Zed-Bull / Zedbull Car Key Programmer / Transponder Chip Programmer

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: Jiutech
Orzecznictwo: CE & FCC

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 1
Cena: Best Price
Szczegóły pakowania: Pakiet Standard
Czas dostawy: 1 dzień roboczy
Zasady płatności: T / T, Money Gram
Możliwość Supply: W magazynie
Skontaktuj się teraz
Szczegółowy opis produktu

Mini Smart Zed-Bull / Zedbull Car Key Programmer / Transponder Chip Programmer

Porównaj SMART ZED-BULL z ZED-BULL: SMART ZED-BULL zyskuje 30% prędkości odczytu i pisania. Smart ZED-BULL zwiększa wskaźnik sukcesu do 99,99%, co eliminuje marnowanie chipów. (Jak wszyscy wiemy, niektóre układ można zapisać tylko raz) Smart Zed-Bull z typem Mini


Porównaj SMART ZED-BULL z ZED-BULL: SMART ZED-BULL zyskuje 30% prędkości odczytu i pisania. Smart ZED-BULL zwiększa wskaźnik sukcesu do 99,99%, co eliminuje marnowanie chipów. (Jak wszyscy wiemy, niektóre chip można zapisać tylko raz)

ŻADNYCH ŻETONÓW NIE POTRZEBUJESZ ANYMORE (Nowa funkcja)
NIE POTRZEBNA KARTA ZALOGOWANIA

Opis:

1.Nowość: obsługa funkcji rozróżniania chipów 8C i 8E
2. Język: angielski, turecki, włoski, hiszpański i portugalski
3. Zed-BULL spełni wszystkie Twoje wymagania jako profesjonalista w zakresie systemów immobilizera;
4. Zed-BULL to urządzenie do klonowania transponderów, które zawiera wszystkie funkcje Zed-Qx, a także ma więcej dodatkowych funkcji.

Główna cecha ZED-Bull:

1. Znalezienie kodu PIN, przygotowanie wstępnie zakodowanych transponderów i programowanie transponderów z EEPROM i MCU.

Oprogramowanie PC Zed-BULL to doskonałe funkcje, które pomogą Ci podczas korzystania z aplikacji EEPROM. Obrazy ECU, które ECU ma MCU lub EEPROM i lokalizacja MCU lub EEPROM na płycie, jakiego typu transponder będzie użyty ... Tego rodzaju informacje ułatwią ci pracę. Dzięki funkcji automatycznego wyszukiwania modułów (AMF), po wybraniu pliku EEPROM moduł zostanie automatycznie rozpoznany
Kolejną rewolucją Zed-BULL jest programowanie transponderów, gdy nie ma klucza z ECU. Na razie Zed-BULL ma 55 różnych aplikacji i rośnie ... Dzięki tej funkcji można zaprogramować transpondery, wyszukać kody pinów i przygotować transpondery z kodowaniem wstępnym dla samochodów, które potrzebują transpodowanych sygnałów wstępnych, takich jak fiat doblo 48. W przypadku tej funkcji nie potrzebują drogich prekodowanych transponderów o cenie około 8-10 Euro. Możesz użyć pustych transponderów.

2. Klonowanie przez przepychanie:

11, 12, 13, 33, 73, 4C (zapis na klucz elektroniczny 4C i transponder TPX1 bez baterii), Philips Crypto 40 (niektóre), 41 (wszystkie), 42 (wszystkie), 44 (wszystkie odblokowane VAG), 45 ( wszystko)
Do tej pory popularne narzędzia do klonowania transponderów mogły jedynie kopiować transpondery stałe. Ale rewolucja, którą zaczęliśmy od naszego urządzenia, Zed-Qx, rośnie wraz z Zed-BULL. Transponder 41 (NISSAN), 42 (VAG), 44 (Unlocked VAG) i 45 (PEUGEOT), które zwykle nie mogą być kopiowane, można skopiować za pomocą Zed-BULL.

3. Produkcja transponderów do programowania OBD

Jeśli masz urządzenie OBD, takie jak T-Code Pro, potrzebujesz specjalnych transponderów z kodowaniem wstępnym dla niektórych samochodów. Zamiast kupować te specjalne transpondery za wysokie ceny, możesz je produkować za pomocą Zed-BULL, używając pustych transponderów. A nie potrzebujesz drogich transponderów z kodowaniem wstępnym o wartości około 8-10 Euro ... Transpondery, które możesz wyprodukować: 40, 41, 42, 44 Mitsubishi, 44 VAG, 45, 73 Mitsubishi, 61, 62, 65 i 46 dla BMW, AUDI, PORSCHE, CHRYSLER, ... itd. Na razie Zed-BULL ma 24 różne aplikacje do produkcji transponderów.

4. Hitag2 Programator transponderów

Jeśli chcesz kupić programator hitag2 jako samodzielne urządzenie, musisz zapłacić około 1000-1500 euro. Ale kiedy masz Zed-BULL, dostaniesz tę funkcję programisty hitag2 za DARMO. Możesz pracować nad transponderami hitag2 i poprawić swoją pracę.

5. Łatwa obsługa dzięki szerokiemu graficznemu ekranowi LCD.

Szeroki ekran Zed-BULL pokaże ci znacznie więcej ... Z Zed-Bullem jest szeroki ekran, możesz zobaczyć więcej informacji, takich jak numer VIN i informacje o kilometrze dla samochodów BMW, szczegółowe informacje dla 46 i 48 transponderów ... itd. .

7. Dodatkowa funkcja:

1) Licznik kilometrów, numer VIN i numer klucza z oryginalnego klucza BMW i zapis do oryginalnego kluczyka BMW
2) Znalezienie kodu PIN z numeru VIN dla HYUNDAI i KIA
3) Oprogramowanie komputerowe zawiera szeroką gamę katalogów transponderów, procedur breloków i więcej informacji
4) Wykrywanie kodu PIN dla 33 i 45 Peugeot z transpondera
5) Odblokowanie transpondera 48 (magia II) i ponowne jego użycie
6) Zapisywanie informacji o transponderze w bazie danych, w tym transpondery crypto
7) 3 różne wersje kolorystyczne obudowy urządzenia (czerwony, czarny i biały).


Lista pakietów:

1x Jednostka główna Zed-byka
1x kabel USB do komputera
1x zasilacz
1x CD

Szczegóły kontaktu
JIU TECH Enterprise Co., Ltd

Osoba kontaktowa: Ms.Sara

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)