No.16 Building, Tongfu Industrial Park, Nanshan District, Shenzhen, Chiny.
Dom ProduktyNarzędzia ślusarskie samochodów

Sztywne drzwi samochodu U Wedge

Sztywne drzwi samochodu U Wedge

Stiff Car Door U Wedge

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: Jiutech
Orzecznictwo: CE & FCC

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 1
Szczegóły pakowania: Pakiet Stardard
Czas dostawy: W ciągu 48 godzin
Zasady płatności: T / T, Money Gram
Skontaktuj się teraz
Szczegółowy opis produktu

Sztywne drzwi samochodu U Wedge

Sztywne drzwi samochodu U Wedge może wywierać ekstremalną siłę / ciśnienie. Proszę używać tego narzędzia z najwyższą ostrożnością. Nadmierne napełnienie może spowodować uszkodzenie pojazdu. Producent, dystrybutor i dystrybutorzy tego produktu nie ponoszą odpowiedzialności za użycie lub niewłaściwe użycie narzędzia

Sztywne drzwi samochodu U Wedge

Opis:

To narzędzie jest w stanie wywierać ekstremalną siłę / ciśnienie. Proszę używać tego narzędzia z najwyższą ostrożnością. Nadmierne napełnienie może spowodować uszkodzenie pojazdu. Producent, dystrybutor i dystrybutorzy tego produktu nie ponoszą odpowiedzialności za użycie lub niewłaściwe użycie narzędzia

Operacja:

A. To narzędzie jest skuteczne, gdy jest wsunięte między drzwiami samochodu i uszczelnieniem na ramie drzwi. Jedna z pomp jest ściśnięta, nadmuchiwana klina, drzwi samochodu oddzielają się od ramy. Umożliwia to dużo miejsca na włożenie otworu w samochodzie narzędzie, do przedziału pasażerskiego pojazdu.
B.Włóż narzędzie między oknem a odstraszaczem pogody, który styka się z oknem, użyj narzędzia do otwierania samochodu lub slim-jima, aby manipulować mechanikami w drzwiach.
C.To narzędzie może być używane podczas kadrowania drzwi w budynkach za pomocą tego klina między ościeżnicą a ścianą, aby wyśrodkować drzwi lub ościeżnicę drzwi przed przymocowaniem drzwi lub ościeżnicy do ściany.

Szczegóły kontaktu
JIU TECH Enterprise Co., Ltd

Osoba kontaktowa: Ms.Sara

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)