No.16 Building, Tongfu Industrial Park, Nanshan District, Shenzhen, Chiny.
Dom ProduktyCar Diagnostic Scanner

Subaru Select Monitor III do diagnostyki samochodowej

Subaru Select Monitor III do diagnostyki samochodowej

Subaru Select Monitor III for Car Diagnostics Scanner

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: JIU
Orzecznictwo: CE & FCC

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 1 szt.
Cena: best price
Szczegóły pakowania: Pakiet Standard
Czas dostawy: W ciągu 48 godzin
Zasady płatności: T/T, Western Union, MoneyGram, Paypal
Możliwość Supply: na stanie do szybkiej dostawy
Skontaktuj się teraz
Szczegółowy opis produktu

Subaru Select Monitor III Skaner diagnostyczny Samochodowy skaner diagnostyczny

Model: JIU-P-1050
Wprowadzenie: Skaner diagnostyczny Subaru Select Monitor III
Cena: najlepsza cena
Skaner diagnostyczny Subaru Select Monitor III
Opis:
SSMIII to potężne urządzenie do diagnozowania usterek (dla pojazdów Subaru), które zostało opracowane przy użyciu najnowszych zaawansowanych technologii. Używany w połączeniu z komputerem zapewnia narzędzie do szybkiej i skutecznej analizy usterek pojazdu.
Oprogramowanie aplikacyjne uruchomione na komputerze PC zapewnia interaktywny interfejs użytkownika dla bardzo prostej obsługi. Szybka komunikacja z układem sterowania silnikiem i układem sterowania skrzynią biegów sprawiają, że sprawdzenie różnych zjawisk odbywa się szybciej niż kiedykolwiek wcześniej.
SSMIII to urządzenie diagnostyczne, które zapewnia standardowe narzędzie diagnostyki usterek w pojazdach. Komunikuje się z różnymi systemowymi modułami sterującymi wyposażonymi w pojazd w celu monitorowania danych wejściowych / wyjściowych modułu sterującego oraz umożliwia sprawdzanie i usuwanie kodów diagnostycznych generowanych przez moduł kontrolny. Zapewnia także możliwość resetowania wartości uczenia się modułu sterującego i innych parametrów sterujących oraz wymuszania działania siłowników systemu sterowania silnikiem.
Funkcje:
Cała diagnostyka systemu. Wybranie tej pozycji powoduje wyświetlenie na jednym ekranie statusu wykrywania błędów wszystkich modułów sterujących systemu sterowania, dla których obsługiwana jest diagnoza SSMΙΙΙ, oraz zapamiętanych kodów diagnostycznych.
Każda kontrola systemu. Wybranie tej pozycji umożliwia wybranie określonego systemu spośród systemów kontroli, dla których obsługiwana jest diagnoza SSMΙΙΙ, i przeprowadzenie diagnostyki błędu. Ta pozycja może być używana do przeglądania danych wejściowych / wyjściowych modułów sterowania systemu, które wykonują diagnostykę błędów, zapamiętane kody diagnostyczne i inne dane na ekranie komputera. Ta pozycja menu jest również używana po zakończeniu prac naprawczych w celu usunięcia kodów diagnostycznych, skonfigurowania ustawień modułu sterującego itp.
Zapisany widok danych. Ten element może być używany do zapisywania różnych danych próbkowanych podczas diagnostyki błędów i do ładowania danych do przeglądania po zakończeniu pracy.
Immobilizer. Ta pozycja służy do rejestracji immobilizera.
Przeprogramuj. Ta pozycja wykonuje przeprogramowanie modułu sterującego.
Czytaj dane pomiarowe aplikacji CF. Ten element wykonuje samodzielne dane pomiarowe zapisane na karcie CF na dysku twardym komputera.
Konwertuj / Zapisz dane pomiarowe na rejestratorze jazdy. Ładuje dane pobrane z rejestratora jazdy do komputera z karty CF, a następnie konwertuje i zapisuje te dane.
Oscyloskop. Po podłączeniu opcjonalnej kasety impuls / analog do SDI, podłącz skrzynkę impuls / analog do SDI i za pomocą sondy impuls / analog, aby wykonać analogowe próbkowanie.
Minimalne wymagania operacyjne komputera:
System operacyjny: Microsoft Windows 2000 / XP
Procesor: procesor Intel Pentium M; Zalecany 900 MHz lub więcej
RAM: zalecane 256 MB
Dostępna pojemność dysku twardego: zalecane 20 GB
Napęd: napęd CD-ROM
Port komunikacyjny: port USB (USB 1.1 lub nowszy)
SSMIII obsługuje pięć języków: angielski, francuski, niemiecki, hiszpański i japoński.
Obsługiwane samochody: Subaru.
Zestaw zawiera:
SDI Box
Karta CF.
Kabel USB
Kabel diagnostyczny
Zasilacz
Pokrowiec

Szczegóły kontaktu
JIU TECH Enterprise Co., Ltd

Osoba kontaktowa: Ms.Sara

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)