No.16 Building, Tongfu Industrial Park, Nanshan District, Shenzhen, Chiny.
Dom ProduktyVolvo Vcads

Super Volvo Vcads Interface 9998555 Do Dell D630 z obsługą PTT Volvo Penta DXI

Super Volvo Vcads Interface 9998555 Do Dell D630 z obsługą PTT Volvo Penta DXI

  • Super Volvo Vcads Interface 9998555 For Dell D630 With PTT Support Volvo Penta DXI
  • Super Volvo Vcads Interface 9998555 For Dell D630 With PTT Support Volvo Penta DXI
  • Super Volvo Vcads Interface 9998555 For Dell D630 With PTT Support Volvo Penta DXI
 • Super Volvo Vcads Interface 9998555 For Dell D630 With PTT Support Volvo Penta DXI

  Szczegóły Produktu:

  Miejsce pochodzenia: CHINY
  Nazwa handlowa: Jiutech
  Orzecznictwo: CE & FCC

  Zapłata:

  Minimalne zamówienie: 1
  Cena: Best Price
  Szczegóły pakowania: Pakiet Standard
  Czas dostawy: 1 dzień roboczy
  Zasady płatności: T / T, Money Gram
  Możliwość Supply: W magazynie
  Skontaktuj się teraz
  Szczegółowy opis produktu

  Super Volvo Vcads Interface 9998555 Dla Dell D630 z obsługą PTT Volvo Penta DXI, VN, VT, VHD

  Super Volvo Vcads dla Dell D630 z obsługą PTT Volvo Penta DXI , VN, VT, VHD

  Volvo Truck Corporation to druga co do wielkości marka ciężkich pojazdów ciężarowych na świecie, w pełni wyposażona w różnego rodzaju systemy elektroniczne. Oryginalne usługi Volvo są zawsze wykonywane przez wykwalifikowanych i wyszkolonych mechaników przy użyciu najlepszych narzędzi i oryginalnych części Volvo. Niezależnie od tego, czy jesteś w warsztacie Volvo, czy w zespole Volvo Action Service.

  VCADS Pro (system komputerowego wspomagania komputerowego wspomagania diagnostyki i programowania), VTT (Volvo Tech Tool), RTT (narzędzie techniczne), PTT (Premium Tech Tool) to narzędzie rynku wtórnego do diagnostyki, kalibracji i programowania. Ten program jest używany podczas pracy z pojazdami z elektroniką silnika Volvo 1992 i późniejszymi. To narzędzie wzmacnia diagnostyczne i programistyczne atrybuty pojazdu. Korzystanie z łącza informacyjnego J1587 / 1708. VCADS Pro ma możliwość wykonywania zadań, takich jak test kompresji silnika, kalibracja zestawu wskaźników oraz programowanie oprogramowania i parametrów klienta. Również nasz adapter komunikacyjny może być użyty z MATRIS "System śledzenia i informowania maszyn .MATRIS - Cel aplikacja ma na celu zebranie informacji technicznych na temat używanych produktów VOLVO Construction Equipment i przedstawienie informacji operatorowi oraz przekazanie go do określonych miejsc jako głównego biura VOLVO Construction Equipment. Informacje są gromadzone i przechowywane w ECU (procesorze) maszyna podczas cyklu życia maszyny Proces zbierania informacji nazywany jest odczytem. Przetwarzanie informacji na skompilowany materiał prezentacyjny w komputerze daje pełną wiedzę na temat użytkowania i jakości maszyn
  Interfejs Datalink, który produkuje naszą firmę dla "Vcads Pro" dobrze współpracuje ze wszystkimi ciężarówkami Volvo od 1992 do teraz.
  Również nasz adapter danych (interfejs / urządzenie tłumaczące), (z różnymi kablami połączeniowymi) i program "Vcads Pro" może komunikować się z ciężarówkami, autobusami i budową "Volvo" Ładowarki, koparki, skrobaki (poszukaj pełnego ekwipunku).
  Ten adapter jest zgodny z 9998555 (blok komunikacyjny) i jest zalecany do ciężkich prac.


  Złóż wniosek do DELL D630 (angielski)

  To oprogramowanie obsługuje VN, VT, VHD, WG, WX i AC od roku modelowego 98.
  Volvo VCADS Pro 2.40.00 oferuje doskonałe narzędzie programowe, które pomaga klientom i kulturystom wykonywać własne prace diagnostyczne na silnikach Volvo.
  Testy wykrywania zwarć silników Volvo D7C, D11F, D12B, D12C, D12D, D13F, D16D i D16F są włączone do PTT.

  VCADS to oprogramowanie systemu Windows - Base opracowane w celu testowania, kalibrowania i programowania parametrów w Volvo ECU.

  VCADS zapewnia testy i kalibracje pojazdów VOLVO wyposażonych w elektroniczne układy sterowania elektroniki samochodowej '98 (VECTRO II) lub wersji 2. Aplikacja składa się z szeregu standardowych interfejsów graficznych, takich jak wykresy i ciągłe wyświetlanie wartości parametrów. Operacje są uporządkowane w menu według grup funkcyjnych. Niektóre ECU mają zmienne parametry, które można wykorzystać do dostosowania lub dostosowania niektórych funkcji. Volvo ECU często mają dwa typy parametrów: parametry klienta i parametry pojazdu.

  Korekty i ulepszenia

  - Wsparcie dla nowych modeli: FL i FE
  - Zaktualizowano okno dialogowe Opcje w menu Narzędzie.
  - Ręcznie wprowadzone serie podwozi są sprawdzane na lokalnym komputerze.
  - Możliwość korekty wartości parametrów, które są nieprawidłowe zgodnie ze specyfikacją. Parametry z niepoprawnymi wartościami są oznaczone kolorem czerwonym. Poprzednio ta sytuacja powodowała błąd, który zakłócał programowanie parametrów.
  - Zaktualizowano narzędzie Help Desk. Akcje 1 - Zaktualizuj książkę telefoniczną i 3 - Zmień typ połączenia znajdują się pod 1 - Ustawienia komunikacji centralnej.
  - Kampanie, które zostały pobrane w trybie przechowywania pośredniego, ale nie zostaną zgłoszone, będą zgłaszane po 30 dniach jako niewykonane ze względów bezpieczeństwa.
  - Jeśli numer części sprzętu w jednostce sterującej różni się od numeru części sprzętu przechowywanego w systemach centralnych, VCADS Pro automatycznie sprawdzi, czy dostępny jest odpowiedni zestaw konwersji. W takim przypadku pojawi się okno dialogowe z monitem o uruchomienie zestawu konwersji.
  - Nowa procedura pobierania nowych wersji VCADS Pro.
  - Jeśli w Przechowaniu pośrednim znajduje się nieużywane lub nieudokumentowane oprogramowanie, użytkownik zostanie powiadomiony i będzie miał możliwość wyświetlenia bardziej szczegółowych informacji.
  - Aktualizacja tekstu pomocy za pomocą instrukcji programowania parametrów za pomocą szablonów, nowego okna dialogowego opcji i informacji o nowych funkcjach w pamięci pośredniej.
  - Obsługa kampanii będzie od teraz zgłaszana po zakończeniu programowania, a nie przy następnym uwierzytelnionym połączeniu z systemami centralnymi.
  - Zestaw do konwersji operacji został podzielony na dwie operacje: zestaw do konwersji i zestaw akcesoriów.
  - Operacje związane z oscyloskopem dla specjalnego narzędzia 88890040 mają zaktualizowane oprogramowanie oscyloskopu.
  - Narzędzie pomocnicze 9998555 i 88890020

  Zawartość Paczki:

  1. Moduł komunikacyjny połączony między narzędziem VCADS Pro a gniazdem komunikacyjnym pojazdu.
  2. Moduł komunikacyjny Złącze diagnostyczne połączenia VCADS Przewody przedłużające 25P.
  3. RS232. O komunikacji z urządzeniem VCADS i kablem PC
  4. 6-pinowy adapter diagnostyczny dla Volvo Penta.
  5. Adapter do EDC. Używany razem z modułem komunikacyjnym dla gniazda komunikacyjnego 9-cio pinowego w EDC pojazdu przed 1994 r.
  6. Adapter do DXI. Używany razem z modułem komunikacyjnym dla gniazda 12 "in" w pojeździe DXI (VF627).
  7. 9-pinowy adapter diagnostyczny, do pojazdów wyprodukowanych od stycznia 1999 r. (Dotyczy tylko modeli północnoamerykańskich).
  8. Kabel do połączenia modułu komunikacyjnego z gniazdem komunikacyjnym pojazdu. Złącze OBD Volvo FE i FL, DXI. (88890018)
  9. Kabel do połączenia między modułem komunikacyjnym a gniazdem komunikacyjnym pojazdu. Złącze OBD Volvo BUS B12 (9998960)
  10.14 pin adapter diagnostyczny, do konstrukcji Volvo.
  11. Adapter do ABS. Używany razem z modułem komunikacyjnym dla 8-cio pinowego czarnego gniazdka w samochodzie przed 1998 rokiem.

  Szczegóły kontaktu
  JIU TECH Enterprise Co., Ltd

  Osoba kontaktowa: Ms.Sara

  Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)