No.16 Building, Tongfu Industrial Park, Nanshan District, Shenzhen, Chiny.
Dom ProduktyVolvo Vcads

Interfejs VOLVO VCADS 9998555 + Laptop + PTT

Interfejs VOLVO VCADS 9998555 + Laptop + PTT

  • VCADS Interface 9998555 + Laptop + PTT
  • VCADS Interface 9998555 + Laptop + PTT
  • VCADS Interface 9998555 + Laptop + PTT
  • VCADS Interface 9998555 + Laptop + PTT
 • VCADS Interface 9998555 + Laptop + PTT

  Szczegóły Produktu:

  Miejsce pochodzenia: CHINY
  Nazwa handlowa: Jiutech
  Orzecznictwo: CE & FCC

  Zapłata:

  Minimalne zamówienie: 1
  Szczegóły pakowania: Pakiet Standard
  Czas dostawy: W ciągu 48 godzin
  Zasady płatności: T / T, Money Gram
  Skontaktuj się teraz
  Szczegółowy opis produktu
  High Light:

  oprogramowanie diagnostyczne Volvo

  ,

  narzędzie diagnostyczne Volvo volvo

  Interfejs VOLVO VCADS 9998555 + Laptop (Dell D630) + PTT (1.12) + VCADS (2.4)

  VOLVO VCADS & VOLVO Interface 9998555 dla Volvo Truck i Volvo Excavator

  Języki: angielski, węgierski, holenderski, duński, hiszpański, włoski, chiński, niemiecki, holenderski, norweski, polski, rosyjski, turecki, francuski, czeski, szwedzki, japoński  Program diagnostyczny przeznaczony do odczytu i usuwania kodów usterek.
  Przeprogramuj parametry ECM i ECMS
  Wszystkie funkcje odblokowane dla następujących producentów
  Volvo Truck Corporation
  Volvo Bus Corporation
  Volvo Penta
  Volvo Construction Equipment


  FAW
  CNHTC
  OEM

  Volvo VCADS Pro 2.35.00 oferuje doskonałe narzędzie programowe, które pomaga klientom i kulturystom w przeprowadzaniu własnych prac diagnostycznych na silnikach Volvo.

  PTT to aplikacja diagnostyczna oparta na systemie Windows, zaprojektowana specjalnie do testowania, kalibrowania i programowania parametrów silnika. To oprogramowanie obsługuje VN, VT, VHD, WG, WX i AC od roku modelowego 98 do przodu.


  Testy wykrywania zwarć silników Volvo D7C, D11F, D12B, D12C, D12D, D13F, D16D i D16F są włączone do PTT.


  Wiele funkcji we współczesnych pojazdach jest sterowanych przez elektroniczne jednostki sterujące (ESU). ECU kontrolują komponenty, takie jak silnik, oprzyrządowanie i niektóre rodzaje pojazdów. PTT to zestaw narzędzi, który łączy w sobie aplikacje diagnostyczne (VCADS) i naprawcze (Diagnostyka z przewodnikiem), dzięki czemu jest to miejsce dla techników. Głównym celem PTT jest wsparcie procesu diagnostycznego i naprawczego oraz ułatwienie technikom pracy z dostarczonymi narzędziami. PTT zapewnia dostęp do programowania pojazdu i parametrów, informacji serwisowych i diagnostyki
  VCADS Elite to oprogramowanie systemu Windows - Base opracowane w celu testowania, kalibrowania i programowania parametrów w jednostkach Volvo ECU.


  Oprogramowanie VCADS elite jest instalowane na komputerze. Komputer jest podłączony do złącza komunikacyjnego w pojeździe za pośrednictwem interfejsu komunikacyjnego (numer części Volvo 9998555).
  VCADS Elite zapewnia testy i kalibracje pojazdów VOLVO wyposażonych w elektroniczne układy sterowania elektroniki samochodowej '98 (VECTRO II) lub wersji 2. Aplikacja składa się z szeregu standardowych interfejsów graficznych, takich jak wykresy i ciągłe wyświetlanie wartości parametrów. Operacje są uporządkowane w menu według grup funkcyjnych. Niektóre ECU mają zmienne parametry, które można wykorzystać do dostosowania lub dostosowania niektórych funkcji. Volvo ECU często mają dwa typy parametrów: parametry klienta i parametry pojazdu.
  Parametry klientów można programować lokalnie za pomocą programu VCADS Elite. Parametry pojazdu są generalnie wykorzystywane do konfiguracji pojazdu po jego zbudowaniu, a zmiana tych parametrów wymaga połączenia z VDA (Vehicle Data Administration) w Volvo. Parametrów tych nie można odczytywać ani programować przy użyciu oprogramowania VCADS Elite. Zmiany te muszą być wykonane przez dealera Volvo Truck.

  Korekty i ulepszenia
  Obsługa nowego języka: tajski
  Obsługa nowych modeli: FL i FE
  Okno dialogowe Opcje w menu Narzędzie zostało zaktualizowane.
  Ręcznie wprowadzone serie podwozi są sprawdzane na lokalnym komputerze.
  Możliwość skorygowania wartości parametrów, które są nieprawidłowe zgodnie ze specyfikacją. Parametry z niepoprawnymi wartościami są oznaczone kolorem czerwonym. Poprzednio ta sytuacja powodowała błąd, który zakłócał programowanie parametrów.
  Narzędzie do pomocy technicznej zostało zaktualizowane. Akcje 1 - Zaktualizuj książkę telefoniczną i 3 - Zmień typ połączenia znajdują się pod 1 - Ustawienia komunikacji centralnej.
  Kampanie, które zostały pobrane w trybie przechowywania pośredniego, ale nie zostaną zgłoszone, będą zgłaszane po 30 dniach jako niewykonane ze względów bezpieczeństwa.
  Jeśli numer części sprzętu w jednostce sterującej różni się od numeru części sprzętu przechowywanego w systemach centralnych, VCADS Pro automatycznie sprawdzi, czy dostępny jest odpowiedni zestaw konwersji. W takim przypadku pojawi się okno dialogowe z monitem o uruchomienie zestawu konwersji.
  Nowa procedura pobierania nowych wersji VCADS Pro.
  Jeśli w pamięci pośredniej znajduje się nieużywane lub nieudokumentowane oprogramowanie, użytkownik zostanie powiadomiony i będzie miał możliwość wyświetlenia bardziej szczegółowych informacji.
  Tekst pomocy został zaktualizowany za pomocą instrukcji programowania parametrów za pomocą szablonów, nowego okna dialogowego opcji i informacji o nowych funkcjach w pamięci pośredniej.
  Obsługa kampanii będzie od teraz zgłaszana po zakończeniu programowania, a nie przy następnym uwierzytelnionym połączeniu z systemami centralnymi.
  Zestaw do konwersji operacji został podzielony na dwie operacje: zestaw do konwersji i zestaw akcesoriów.
  Operacje związane z oscyloskopem dla specjalnego narzędzia 88890040 mają zaktualizowane oprogramowanie oscyloskopu.
  Nowa wersja aplikacji Perf: performance. Numer wersji: 2.5.3.
  Następujące operacje zostały dodane lub zaktualizowane w VCADS Pro:


  17012-3, 1700-21-03-02 Kody błędów
  17054-3, 1700-22-03-06 Zestaw akcesoriów
  20006-3, 2000-08-03-06 20006-3 Statystyki danych silnika
  2374-08-03-02, 23712-3 Wtryskiwacze wyłączają się, ręczne
  Wsparcie dla Dennis Eagle (DE)


  Szczegóły kontaktu
  JIU TECH Enterprise Co., Ltd

  Osoba kontaktowa: Ms.Sara

  Tel: +8613684920569

  Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)