JIU TECH Enterprise Co., Ltd

  • Chiny JIU TECH Enterprise Co., Ltd profil firmy
Rynek Główny: Ameryka Północna, Ameryka Południowa, Zachodnia Europa, Wschodnia Europa, Azji wschodniej, Azja Południowo-Wschodnia, Bliski Wschód, Afryka, Oceania, Na calym swiecie
Rodzaj działalności: Producent, Dystrybutor / Hurtownik
marki: JIUTECH
Ilość pracowników: 100~200
Coroczne wyprzedaże: 2 Million-3 Million
Rok założenia: 1996
pc Export: 70% - 80%

Wprowadzenie

JIU TECH Enterprise Co., Ltd specjalizuje się w rozwoju i produkcji skanerów diagnostycznych i narzędzi do automatycznej konserwacji na lata. Zapewniamy lepszą jakość produktów i usług dla naszych klientów. OEM, usługa produkcji ODM dla biznesu na całym świecie jest doceniana. Nasze produkty zostały dostarczone do Europy, Ameryki, Afryki i Oceanii na całym świecie, co przyniosło nam w zeszłym roku roczną sprzedaż eksportową w wysokości 2 milionów USD.

Nacisk na jakość produktu

Opracowujemy i produkujemy automatyczne narzędzia diagnostyczne, zdalnie sterowane kluczyki do samochodu, kluczyki do samochodu, klucz transpondera, klucz zdalnego sterowania, zdalne sterowanie duplikatorem i inne narzędzia do konserwacji samochodów itp. Aby zapewnić spójność naszej jakości produktu, nasi członkowie QC z pięcioletnim doświadczeniem średnio monitoruj cały proces produkcyjny.

Oferujemy również roczną gwarancję.

Nacisk na zarządzanie
Nalegamy na myśli o wysokim standardzie i nauce, poświęcone dążeniu do ciągłej kreatywności technologii i zarządzania. Opierając się na zaawansowanych urządzeniach i wysokiej i stabilnej jakości, Zostaliśmy zatwierdzeni przez ISO9001: 2000, FCC, CE. Korzystamy z usług wszystkich naszych klientów bez żadnych problemów z jakością produktu.

Posiadamy fabrykę o powierzchni 800 metrów kwadratowych wyposażoną w pięć linii produkcyjnych. Nasz zaawansowany sprzęt obejmuje automatyczne układy linii SMT, bezpyłowe maszyny do napełniania próżni oraz bezpyłowe maszyny pakujące próżniowe. Produkujemy 1 000 sztuk każdego miesiąca. Nasz czas dostawy to zaledwie jeden lub trzy dni robocze dla naszych standardowych produktów. Czas realizacji produktów OEM to zaledwie 2 tygodnie.

Zapewnienie najlepszych produktów i najlepszej obsługi to cel naszej firmy. Skontaktuj się z nami dzisiaj przez e-mail lub telefon i zacznij od małego zamówienia, przekonasz się, że jesteśmy Twoim najcenniejszym współpracownikiem.

Historia

JIU TECH Enterprise Co., Ltd specjalizuje się w rozwoju i produkcji skanerów diagnostycznych i narzędzi do automatycznej konserwacji na lata. Posiadamy fabrykę o powierzchni 800 metrów kwadratowych wyposażoną w pięć linii produkcyjnych. Nasz zaawansowany sprzęt obejmuje automatyczne układy linii SMT, bezpyłowe maszyny do napełniania próżni oraz bezpyłowe maszyny pakujące próżniowe. Produkujemy 1 000 sztuk każdego miesiąca. Nasz czas dostawy to zaledwie jeden lub trzy dni robocze dla naszych standardowych produktów. Czas realizacji produktów OEM to zaledwie 2 tygodnie.

Usługa

Opracowujemy i produkujemy automatyczne narzędzia diagnostyczne, zdalnie sterowane kluczyki do samochodu, kluczyki do samochodu, klucz transpondera, klucz zdalnego sterowania, zdalne sterowanie duplikatorem i inne narzędzia do konserwacji samochodów itp.

Nasz zespół

Opierając się na zaawansowanych urządzeniach i wysokiej i stabilnej jakości, Zostaliśmy zatwierdzeni przez ISO9001: 2000, FCC, CE. Korzystamy z usług wszystkich naszych klientów bez żadnych problemów z jakością produktu.

Zostaw wiadomość