• Jim.M
    Doskonała wysyłka. bardzo szybka reakcja na pytania AAA +++++ sprzedawca znów będzie działał.
  • Giovanni S.
    Super venditore, affidabile, veloce sulla spedizione ..... insomma tutto ok :-)
  • Rayner L.
    Dziękuję Ci. Jestem bardzo zadowolony z produktu. Wszystko dotarło w doskonałym stanie.
Osoba kontaktowa : Sara,Coco,Shirley,Eno,Chris, Susan, Vicky
Numer telefonu : +86-0755-25403809
WhatsApp : +8613684920569

VOLVO VCADS VOLVO Interface 9998555 do skanera diagnostycznego Volvo Truck i Volvo Excavator

Miejsce pochodzenia CHINY
Nazwa handlowa Jiutech
Orzecznictwo CE & FCC
Minimalne zamówienie 1
Cena Best Price
Szczegóły pakowania Pakiet Stardard
Czas dostawy W ciągu 48 godzin
Zasady płatności T / T, Money Gram
Możliwość Supply W magazynie
Szczegóły Produktu
High Light

Oprogramowanie volvo vcads

,

oprogramowanie diagnostyczne volvo

Zostaw wiadomość
opis produktu

VOLVO VCADS VOLVO Interface 9998555 do skanera diagnostycznego Volvo Truck i Volvo Excavator

Pakiet:

1) Interfejs 9998555
2) 8-pinowy kabel do diagnostyki samochodów ciężarowych
3) 14-stykowy kabel do diagnozy koparki
4) Kabel RS232-485 --- (potrzebny jest komputer, na którym zainstalowane jest oprogramowanie port szeregowy COM / RS232 --- Uwaga)
5) Płyta CD z oprogramowaniem:
i) PTT / 1.12 vcads / 2.4 język w języku angielskim
ii) Wersja vcads 2.35 jest w wielu językach
6) Wspieraj serwis techniczny online przez naszego inżyniera

Wersja vcads 2.35 Języki: angielski, węgierski, holenderski, duński, hiszpański, włoski, chiński, niemiecki, holenderski, norweski, polski, rosyjski, turecki, francuski, czeski, szwedzki, japoński


Program diagnostyczny przeznaczony do odczytu i usuwania kodów usterek.
Przeprogramuj parametry ECM i ECMS
Wszystkie funkcje odblokowane dla następujących producentów
Volvo Truck Corporation
Volvo Bus Corporation
Volvo Penta
Volvo Construction Equipment


FAW
CNHTC
OEM
Volvo VCADS Pro 2.35.00 oferuje doskonałe narzędzie programowe, które pomaga klientom i kulturystom w przeprowadzaniu własnych prac diagnostycznych na silnikach Volvo.

PTT to aplikacja diagnostyczna oparta na systemie Windows, zaprojektowana specjalnie do testowania, kalibrowania i programowania parametrów silnika. To oprogramowanie obsługuje VN, VT, VHD, WG, WX i AC od roku modelowego 98 do przodu.
Testy wykrywania zwarć silników Volvo D7C, D11F, D12B, D12C, D12D, D13F, D16D i D16F są włączone do PTT.
Wiele funkcji we współczesnych pojazdach jest sterowanych przez elektroniczne jednostki sterujące (ESU). ECU kontrolują komponenty, takie jak silnik, oprzyrządowanie i niektóre rodzaje pojazdów. PTT to zestaw narzędzi, który łączy w sobie aplikacje diagnostyczne (VCADS) i naprawcze (Diagnostyka z przewodnikiem), dzięki czemu jest to miejsce dla techników. Głównym celem PTT jest wsparcie procesu diagnostycznego i naprawczego oraz ułatwienie technikom pracy z dostarczonymi narzędziami. PTT zapewnia dostęp do programowania pojazdu i parametrów, informacji serwisowych i diagnostyki
VCADS Elite to oprogramowanie systemu Windows - Base opracowane w celu testowania, kalibrowania i programowania parametrów w jednostkach Volvo ECU.
Oprogramowanie VCADS elite jest instalowane na komputerze. Komputer jest podłączony do złącza komunikacyjnego w pojeździe za pośrednictwem interfejsu komunikacyjnego (numer części Volvo 9998555).
VCADS Elite zapewnia testy i kalibracje pojazdów VOLVO, które są wyposażone w elektroniczne układy sterowania elektroniki pojazdu '98 (VECTRO II) lub wersji 2. Aplikacja składa się z szeregu standardowych interfejsów graficznych, takich jak wykresy i ciągłe wyświetlanie wartości parametrów. Operacje są uporządkowane w menu według grup funkcyjnych. Niektóre ECU mają zmienne parametry, które można wykorzystać do dostosowania lub dostosowania niektórych funkcji. Volvo ECU często mają dwa typy parametrów: parametry klienta i parametry pojazdu.
Parametry klientów można programować lokalnie za pomocą programu VCADS Elite. Parametry pojazdu są generalnie wykorzystywane do konfiguracji pojazdu po jego zbudowaniu, a zmiana tych parametrów wymaga połączenia z VDA (Vehicle Data Administration) w Volvo. Parametrów tych nie można odczytywać ani programować przy użyciu oprogramowania VCADS Elite. Zmiany te muszą być wykonane przez dealera Volvo Truck.

Korekty i ulepszenia
Obsługa nowego języka: tajski
Obsługa nowych modeli: FL i FE
Okno dialogowe Opcje w menu Narzędzie zostało zaktualizowane.
Ręcznie wprowadzone serie podwozi są sprawdzane na lokalnym komputerze.
Możliwość skorygowania wartości parametrów, które są nieprawidłowe zgodnie ze specyfikacją. Parametry z niepoprawnymi wartościami są oznaczone kolorem czerwonym. Poprzednio ta sytuacja powodowała błąd, który zakłócał programowanie parametrów.
Narzędzie do pomocy technicznej zostało zaktualizowane. Akcje 1 - Zaktualizuj książkę telefoniczną i 3 - Zmień typ połączenia znajdują się pod 1 - Ustawienia komunikacji centralnej.
Kampanie, które zostały pobrane w trybie przechowywania pośredniego, ale nie zostaną zgłoszone, będą zgłaszane po 30 dniach jako niewykonane ze względów bezpieczeństwa.
Jeśli numer części sprzętu w jednostce sterującej różni się od numeru części sprzętu przechowywanego w systemach centralnych, VCADS Pro automatycznie sprawdzi, czy dostępny jest odpowiedni zestaw konwersji. W takim przypadku pojawi się okno dialogowe z monitem o uruchomienie zestawu konwersji.
Nowa procedura pobierania nowych wersji VCADS Pro.
Jeśli w pamięci pośredniej znajduje się nieużywane lub nieudokumentowane oprogramowanie, użytkownik zostanie powiadomiony i będzie miał możliwość wyświetlenia bardziej szczegółowych informacji.
Tekst pomocy został zaktualizowany za pomocą instrukcji programowania parametrów za pomocą szablonów, nowego okna dialogowego opcji i informacji o nowych funkcjach w pamięci pośredniej.
Obsługa kampanii będzie od teraz zgłaszana po zakończeniu programowania, a nie przy następnym uwierzytelnionym połączeniu z systemami centralnymi.
Zestaw do konwersji operacji został podzielony na dwie operacje: zestaw do konwersji i zestaw akcesoriów.
Operacje związane z oscyloskopem dla specjalnego narzędzia 88890040 mają zaktualizowane oprogramowanie oscyloskopu.
Nowa wersja aplikacji Perf: performance. Numer wersji: 2.5.3.
Następujące operacje zostały dodane lub zaktualizowane w VCADS Pro:
17012-3, 1700-21-03-02 Kody błędów
17054-3, 1700-22-03-06 Zestaw akcesoriów
20006-3, 2000-08-03-06 20006-3 Statystyki danych silnika
2374-08-03-02, 23712-3 Wtryskiwacze wyłączają się, ręczne
Wsparcie dla Dennis Eagle (DE)